Paslaugos
   Kodėl verta rinktis?
   Technologija
   Projektai
   Kontaktai
 
     
 
 

Skydinių namų privalumai:
 

  • Skydiniams namams užtenka pigesnių pamatų nei vykdant mūrinę statybą, nes namo konstrukcijos lengvesnės.

  • Skydinio namo sienos plonesnės, tad sutaupoma daugiau namo gyvenamojo ploto ir pinigų, o namas vis tiek išlieka labai šiltas (jis įšyla greičiau nei mūrinis namas).

  • Sklype namas sumontuojamas per 3–6 dienas. Prieš tai namo gamyba cechuose užtrunka tik 2–4 savaites.

  • Skydinis namas ekspoatavimo metu nesideformuoja („nesėda“), nes sienos cechuose gaminamos horizontalioje padėtyje ir suspaudžiamos presais. Gamyklinės produkcijos kokybė yra daug geresnė.

  • Skydinė statyba nepriklauso nuo oro sąlygų, nes skydai ruošiami uždarose patalpose, o montavimas vyksta iš automobilių transporto – nereikia laikinų patalpų statybvietėje, mediena išvengia drėgmės- nesideformuoja. Sklype nelieka daug atliekų, tai „švari“ statyba.

  • Fasadų ir vidaus apdailai galima naudoti pačias įvairiausias medžiagas.

  • Gerai pastatyti skydiniai namai techniniais parametrais nenusileidžia plytiniams arba iš blokelių pastatytiems namams, o jų statybos trukmė trumpesnė ir kaina žemesnė.


Skydiniai namai - paprastas, greitas ir ekonomiškas būdas gyvenamojo būsto statybai. Tai greitai surenkami, šilti ir ekologiški būstai, aukšta konstrukcijos bei apdailos darbų atlikimo kokybė, gera šilumos bei garso izoliacija. Skydinio namo skydą  sudaro sluoksniuota konstrukcija: dvi orientuotų skiedrų plokštės ir tarp jų esanti izoliacija iš putų polistirolo. Skydo matmenys yra projektuojami individualiai kiekvienam projektui, tačiau yra patogūs transportuoti ir statant gyvenamuosius namus. Skydais surenkamos visos pagrindinės namo konstrukcijos – sienos, lubos, taip pat stogas. Gaminami 100 iki 200 mm storio skydai, kurių masė yra apie 75 kg, o šiluminė varža – nuo 2,762 iki 7,024 m2K/W. Skydinė statyba tinka įvairiems projektams, bei įvairios paskirties pastatams: ne tik gyvenamiesiems namams, bet ir vasarnamiams, prekybos komercinėms  patalpoms. Statoma labai sparčiai: ant užbaigtų pamatų keli kvalifikuoti statybininkai vienbutį gyvenamąjį namą sumontuoja per 3-6 dienas. Galimi įvairūs fasado apdailos variantai: tiek medinių dailylenčių apdaila, tiek apdailinis mūras: skaldytų apdailinių plytų bei klinkerio. Galimi ir stogo keli variantai. Tai stogo dengimas natūraliomis nendrėmis arba stogo dengimas betoninėmis čerpėmis.

 

        

Sukurta: